| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M8C10 IPE 90KV 100KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Motor modeli | M8C10 IPE V1.0 |
| Motor Boyutu | D:87.1 x 28.2 mm |
| Merdiven montaj delikleri | D:20 M3x4, D:23 M4x4 |
| Çubuk çapı | IN: 15 mm |
| Yükleme | 6802ZZ*2 |
| Kablo Uzunluğu | 80 mm 16# Silikon |
| Rotor dengesi | ≤ 5 mg |
| Motor dengesi | ≤ 10 mg |
| Motor Montaj Delikleri | D:32 M4x4 |
| Çarpıcı test | 500 V |
M8C10 IPE Brushless DC Motor, hava fotoğrafçılığı, keşif, arkeoloji, uzaktan algılama ve anket dahil olmak üzere yüksek kaliteli UAV uygulamaları için en klasik ve yaygın olarak kullanılan motordur.30-120 dakikadan uzun süreli uçuşlar için tasarlanmıştır, multirotor, hexacopter ve octocopter yapılandırmaları için idealdir.
Evet, logoyu ürüne yazabiliriz.
Örnekler 7 gün içinde hazırdır (OEM / ODM için 10-20 gün). Örnek ücreti ve nakliye ücretleri alınır.
Düzenli siparişler 15 gün içinde, OEM/ODM 25-45 gün içinde gönderilir.
OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için MOQ yok (1 adet kabul edilir).
L/C veya TT %100.
Her zaman en ucuz ve en güvenli nakliye seçeneğini seçeriz. İsterseniz kendi nakliyeyi ayarlayabilirsiniz.
Değiştirme için 7 gün içinde bizimle iletişime geçin. Eşyalar orijinal durumda olmalı ve geri nakliye ücretini ödeyin.