| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | M8C10 IPE 90KV 100KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Τροχαίο | M8C10 IPE V1.0 |
| Μέγεθος κινητήρα | Δ:87.1 x 28.2 mm |
| Τρύπες τοποθέτησης προπέλας | D:20 M3x4, D:23 M4x4 |
| Διάμετρος άξονα | IN: 15 mm |
| Κουρέματα | 6802ZZ*2 |
| Διάστημα καλωδίου | 80 mm 16# Awg ((Μαύρο) σιλικόνη |
| Ισορροπία του περιστροφίου | ≤ 5 mg |
| Κινητική ισορροπία | ≤ 10 mg |
| Τρύπες τοποθέτησης κινητήρα | D:32 M4x4 |
| Διαταρακτική δοκιμή | 500 V |
Ο κινητήρας συνεχούς ρεύματος M8C10 IPE Brushless είναι ο πιο κλασικός και ευρέως χρησιμοποιούμενος κινητήρας για εφαρμογές UAV υψηλού επιπέδου, συμπεριλαμβανομένης της εναέριας φωτογραφίας, της εξερεύνησης, της αρχαιολογίας, της τηλεαισθητοποίησης και της γεωγραφικής έρευνας.Σχεδιασμένα για πτήσεις μεγάλης αντοχής από 30 έως 120 λεπτά, είναι ιδανικό για πολυτροχιακές, εξάτροχιακές και οκτοτροχιακές διαμορφώσεις.
Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Τα δείγματα είναι έτοιμα εντός 7 ημερών (10-20 ημέρες για OEM / ODM).
Οι κανονικές παραγγελίες αποστέλλονται εντός 15 ημερών, το OEM/ODM εντός 25-45 ημερών (ανάλογα με την ποσότητα).
Καμία MOQ για χονδρικό εμπόριο (1 κομμάτι αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένων των OEM/ODM.
Λ/Κ ή ΤΤ 100%.
Επιλέγουμε πάντα την φθηνότερη και ασφαλέστερη επιλογή αποστολής.
Επικοινωνήστε μαζί μας εντός 7 ημερών για αντικατάσταση.