| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | WF-800S50-8K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Externe dimensie | 197 × 186 × 68 mm |
| Inlaatspanning | 650-800V |
| Uitgangsspanning | 50V/160A |
| Invoerterminal | Losse draad |
| Uitgangsterminal | Losse draad |
| Gewicht | 2200 gram |
8 kW continu vermogen (50V/160A) van 650-800V-invoer in een compact zwaar werkend ontwerp met een afmeting van slechts 197×186×68mm.Kenmerken vliegende loodterminals voor flexibele installatie en industriële betrouwbaarheid met een robuuste constructie van 2200 g.
Deze hoogspannings gelijkstroomtoevoer is speciaal op maat gemaakt met de voordelen van kleine afmetingen, licht gewicht, hoge efficiëntie (≥97% maximale bedrijfsdoeltreffendheid) en ingebouwde ventilatorkoeling.Het aluminium schild is lichtgewichtHet is een zeer aantrekkelijk en waterdicht apparaat, waardoor het een ideale vervanging vormt voor geïmporteerde stroomvoorzieningen voor hogespanningstroommodules.