| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | WF-800S50-8K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | 197 × 186 × 68 χιλιοστά |
| Τάση εισόδου | 650-800V |
| Τάση εξόδου | 50V/160A |
| Τερματικό εισόδου | Χαλαρό σύρμα |
| Τερματικό εξόδου | Χαλαρό σύρμα |
| Βάρος | 2200 γραμμάρια |
Συνεχής ισχύς 8KW (50V/160A) από είσοδο 650-800V σε συμπαγή σχεδιασμό βαρέως τύπου με διαστάσεις μόλις 197×186×68mm. Διαθέτει ιπτάμενους ακροδέκτες μολύβδου για ευέλικτη εγκατάσταση και αξιοπιστία βιομηχανικής ποιότητας με στιβαρή κατασκευή 2200 g.
Αυτό το τροφοδοτικό DC υψηλής τάσης είναι ειδικά προσαρμοσμένο με πλεονεκτήματα: μικρό μέγεθος, ελαφρύ βάρος, υψηλή απόδοση (≥97% μέγιστη απόδοση λειτουργίας) και ενσωματωμένη ψύξη με ανεμιστήρα. Ο σχεδιασμός του κελύφους αλουμινίου είναι ελαφρύς, ελκυστικός και αδιάβροχος, καθιστώντας το ιδανικό υποκατάστατο για εισαγόμενα τροφοδοτικά μονάδας DC υψηλής τάσης.