| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | WF-800S50-8K |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Dış Boyut | 197 × 186 × 68 mm |
| Giriş Gerilimi | 650-800V |
| Çıkış Gerilimi | 50V/160A |
| Giriş Terminali | Gevşek Tel |
| Çıkış Terminali | Gevşek Tel |
| Ağırlık | 2200 gram |
Yalnızca 197×186×68 mm ölçülerinde kompakt, ağır hizmet tipi bir tasarımda 650-800V girişten 8KW sürekli güç (50V/160A). 2200 gramlık sağlam yapıya sahip, esnek kurulum ve endüstriyel düzeyde güvenilirlik için uçan kurşun terminallere sahiptir.
Bu yüksek voltajlı DC güç kaynağı, küçük boyut, hafiflik, yüksek verimlilik (≥%97 maksimum çalışma verimliliği) ve yerleşik fan soğutma avantajlarıyla özel olarak özelleştirilmiştir. Alüminyum kabuk tasarımı hafif, çekici ve su geçirmezdir; bu da onu ithal yüksek voltajlı DC modülü güç kaynakları için ideal bir alternatif haline getirir.