| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | BSC 3110 900KV-6S |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Motormodel | BSC3110 V1.0 |
| Motorgrootte | D:37.1 x43,9 mm |
| Holes voor het monteren van de schroef Schachtdiameter | M5 Noot |
| Schachtdiameter | IN: 5 mm |
| Motornummer van de gleuf | 12N14P |
| Rotorbalans | ≤ 5 mg |
| Motorische balans | D:19 M3x4 |
| Kabellengte | 250 mm 18# Awg ((Zwart) siliconen |
De BSC-serie FPV-borstelloze motor is ons instapmodel, ontworpen om aan de behoeften van een breed scala aan klanten te voldoen.Het biedt een optimaal evenwicht tussen kosteneffectiviteit en compromisloze kwaliteit, waardoor het even geschikt is voor zowel beginners als ervaren liefhebbers.
Als u op zoek bent naar een duurzamere en esthetisch aantrekkelijker motor van hetzelfde type, kunt u kiezen voor onze FS-serie.
| RPMNV | 900 kV | Nominale spanning | 6S |
| Geen belastingstroom | 1.4A/10V | Interne weerstand | 78mΩ |
| Motorgewicht | 77 g | Gewicht van het product in dozen | - Ik heb het niet. |
| Maximale stroom | 55 A | Maximaal vermogen | 1379 W |
| Maximale stuwkracht | 3.5 kg | Maximaal koppel | 0.6 Nm |
| Aanbevolen ESC | - Ik heb het niet. | Aanbevolen schroeven | 9x5x3 |
| UAV-opstijggewicht | Quadcopter: 4-6 kgX8 Quadcopter: 6-8 kg | Gewicht bij opstijgen met een enkele rotor | 1 kg~1,5 kg |