| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | BSC 3110 900KV-6S |
| Ceny: | Zbywalny |
| Model silnika | BSC3110 V1.0 |
| Rozmiar silnika | Gł.:37,1 x 43,9 mm |
| Otwory montażowe śmigła Średnica wału | Nakrętka M5 |
| Średnica wału | W: 5 mm |
| Silnik Liczba gniazd | 12N14P |
| Równowaga wirnika | ≤5 mg |
| Równowaga silnika | D:19 M3x4 |
| Długość kabla | Silikon 250 mm 18# Awg (czarny). |
Bezszczotkowy silnik FPV serii BSC to nasz model podstawowy, zaprojektowany z myślą o potrzebach szerokiego grona klientów. Oferuje optymalną równowagę pomiędzy opłacalnością a bezkompromisową jakością, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych entuzjastów.
Jeśli szukasz bardziej wytrzymałego i estetycznego silnika tego samego typu, możesz wybrać naszą serię FS.
| RPMNV | 900 KV | Napięcie nominalne | 6S |
| Brak prądu obciążenia | 1,4A/10V | Opór wewnętrzny | 78 mΩ |
| Masa silnika | 77g | Waga produktu w opakowaniu | ---- |
| Maksymalny prąd | 55 A | Maksymalna moc | 1379 W |
| Maksymalny ciąg | 3,5 kg | Maksymalny moment obrotowy | 0,6 Nm |
| Zalecane ESC | ---- | Zalecane śmigła | 9x5x3 |
| Masa startowa UAV | Quadkopter: 4-6kg X 8quadkopter: 6-8kg | Masa startowa z pojedynczym wirnikiem | 1 kg ~ 1,5 kg |