| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | M6C10 EEE 150KV 200KV 250KV 300KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | M6C10 EEE V2.0 |
| Stator | Corrosiewerend |
| Motorgrootte | D:72 x 31,4 mm |
| Montagegaten voor propeller | D:12 M3x4, D:18 M3x4, D:22 M3x4 |
| Asdiameter | IN: 6 mm |
| Handelswijze | EZ0 696ZZ*2 |
| Aantal poolparen | 14 |
| Kabellengte | 60 mm 16# Awg (zwart) siliconen |
| Rotorbalans | ≤5 mg |
| Motorische balans | ≤10 mg |
| Motormontagegaten | D:25 M3x4, D:32 M4x4 |
| Disruptieve proef | 500 V |
DeANTIMATTER M6C10 EEE borstelloze gelijkstroommotorvertegenwoordigt onze premium lijn corrosiewerende motoren, ontworpen voor veeleisende toepassingen. Deze motor maakt deel uit van onze innovatieve ANTIMATTER-serie (M6C06, M6C08, M6C10, M6C12) en levert uitzonderlijke prestaties met 21-24 inch rekwisieten.
De M6C10 EEE is ontworpen voor efficiëntie en duurzaamheid, kan een lading van 2,5 tot 4 kg dragen en ondersteunt 6S-12S-spanningssystemen. Deze motor is ontwikkeld na uitgebreide tests en ontwerpverfijningen en biedt superieure prestaties voor professionele drone-toepassingen.