| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | M6C10 EEE 150KV 200KV 250KV 300KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τροχαίο | M6C10 ΗΗΕ V2.0 |
| Στάτορας | Αντικροσιτικά |
| Μέγεθος κινητήρα | Δ:72 x 31,4 mm |
| Τρύπες τοποθέτησης προπέλας | D12 M3x4, D18 M3x4, D22 M3x4 |
| Διάμετρος άξονα | IN: 6 mm |
| Κουρέματα | EZ0 696ZZ*2 |
| Αριθμός ζευγαριών στύλων | 14 |
| Διάστημα καλωδίου | 60 mm 16# Awg ((Μαύρο) σιλικόνη |
| Ισορροπία του περιστροφίου | ≤ 5 mg |
| Κινητική ισορροπία | ≤ 10 mg |
| Τρύπες τοποθέτησης κινητήρα | D:25 M3x4, D:32 M4x4 |
| Διαταρακτική δοκιμή | 500 V |
ΗΑντιμετώπιση της ανθεκτικής ύληςΑντικατάστατο της πρωτοποριακής σειράς ANTIMATTER (M6C06, M6C08, M6C10, M6C12),Αυτός ο κινητήρας προσφέρει εξαιρετικές επιδόσεις με 21-24in ρουκέτες..
Σχεδιασμένο για αποτελεσματικότητα και αντοχή, το M6C10 EEE είναι ικανό να μεταφέρει ωφέλιμα φορτία 2,5-4kg και υποστηρίζει συστήματα τάσης 6S-12S.Αυτός ο κινητήρας προσφέρει ανώτερη απόδοση για επαγγελματικές εφαρμογές drone.