| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M6C10 EEE 150KV 200KV 250KV 300KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor modeli | M6C10 EEE V2.0 |
| Stator | Korozyona karşı |
| Motor Boyutu | D:72 x 31,4 mm |
| Merdiven montaj delikleri | D:12 M3x4, D:18 M3x4, D:22 M3x4 |
| Çubuk çapı | IN: 6 mm |
| Yükleme | EZ0 696ZZ*2 |
| Çubuk çiftleri sayısı | 14 |
| Kablo Uzunluğu | 60 mm 16# Silikon |
| Rotor dengesi | ≤ 5 mg |
| Motor dengesi | ≤ 10 mg |
| Motor Montaj Delikleri | D:25 M3x4, D:32 M4x4 |
| Çarpıcı test | 500 V |
BuANTIMATER M6C10 EEE fırçasız DC motorYenilikçi ANTIMATTER serimizin bir parçası (M6C06, M6C08, M6C10, M6C12),Bu motor, 21-24 inçlik rekviyetlerle olağanüstü performans sunuyor..
Verimlilik ve dayanıklılık için tasarlanmış olan M6C10 EEE, 2.5-4 kg'lık yük taşıyabilir ve 6S-12S gerilim sistemlerini destekler.Bu motor profesyonel drone uygulamaları için üstün performans sunuyor..