| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | M6C10 EEE 150KV 200KV 250KV 300KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | M6C10 EEE V2.0 |
| Stojan | Antykorozyjny |
| Rozmiar silnika | Gł.:72 x 31,4 mm |
| Otwory montażowe śmigła | D:12 M3x4, D:18 M3x4, D:22 M3x4 |
| Średnica wału | W: 6 mm |
| Łożysko | EZ0 696ZZ*2 |
| Liczba par biegunów | 14 |
| Długość kabla | Silikon 60 mm 16 # Awg (czarny). |
| Równowaga wirnika | ≤5 mg |
| Równowaga silnika | ≤10 mg |
| Otwory montażowe silnika | D:25 M3x4, D:32 M4x4 |
| Przełomowy test | 500 V |
TheBezszczotkowy silnik prądu stałego ANTIMATTER M6C10 EEEreprezentuje naszą linię premium silników antykorozyjnych przeznaczonych do wymagających zastosowań. Silnik ten, będący częścią naszej innowacyjnej serii ANTIMATTER (M6C06, M6C08, M6C10, M6C12), zapewnia wyjątkową wydajność przy śmigłach o średnicy 21–24 cali.
Zaprojektowany z myślą o wydajności i trwałości, M6C10 EEE może przenosić ładunki o masie 2,5–4 kg i obsługuje systemy napięcia 6S–12S. Silnik ten, opracowany w wyniku szeroko zakrojonych testów i udoskonaleń projektu, zapewnia doskonałą wydajność w profesjonalnych zastosowaniach w dronach.