| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | M6C12 EEE 150KV 170KV 280KV 400KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | MAD M6C12 EEE V3.0 |
| Motorgrootte | D:72 x 33,4 mm |
| Holes voor het bevestigen van de schroef | D12 M3x4, 18 M3x4. 22 M3x4 |
| Schachtdiameter | IN: 6 mm |
| Lagers | 696ZZ*2 |
| Kabellengte | 60 mm 16# Awg ((Zwart) siliconen |
| Rotorbalans | ≤ 5 mg |
| Motorische balans | ≤ 10 mg |
| Montageopeningen voor motoren | D:25 M3x4, D:32 M4x4 |
| Disruptieve test | 500 V |
De ANTIMATTER M6C12 EEE borstelloze gelijkstroommotor vertegenwoordigt de hoogste kwaliteit in multi-rotormotoren.M6C10, M6C12) werd ontwikkeld door uitgebreid onderzoek en testen.
De M6C12 EEE is ontworpen voor het vervoeren van ladingen van 2,5 tot 4 kg en ondersteunt spanningsbereiken van 6S tot 12S, waardoor het ideaal is voor veeleisende drone-toepassingen.Deze motor levert uitzonderlijke efficiëntie en betrouwbaarheid..