| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | M6C12 EEE 150KV 170KV 280KV 400KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | MAD M6C12 EEE V3.0 |
| Rozmiar silnika | Gł.:72 x 33,4 mm |
| Otwory montażowe śmigła | D:12 M3x4, 18 M3x4. 22 M3x4 |
| Średnica wału | W: 6 mm |
| Łożysko | 696ZZ*2 |
| Długość kabla | Silikon 60 mm 16 # Awg (czarny). |
| Równowaga wirnika | ≤5 mg |
| Równowaga silnika | ≤10 mg |
| Otwory montażowe silnika | D:25 M3x4, D:32 M4x4 |
| Przełomowy test | 500 V |
Bezszczotkowy silnik prądu stałego ANTIMATTER M6C12 EEE reprezentuje najwyższą jakość w silnikach wielowirnikowych. Zaprojektowana z myślą o optymalnej wydajności ze śmigłami o średnicy 21–24 cali, ta seria silników (w tym M6C06, M6C08, M6C10, M6C12) została opracowana w wyniku szeroko zakrojonych badań i testów.
Zaprojektowany do przenoszenia ładunków o masie 2,5–4 kg, M6C12 EEE obsługuje zakresy napięć 6S–12S, dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagających zastosowań w dronach. Wyprodukowany przez MAD Components w Polsce, silnik ten zapewnia wyjątkową wydajność i niezawodność.