| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M6C12 EEE 150KV 170KV 280KV 400KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Motorlu Model | MAD M6C12 EEE V3.0 |
| Motor Boyutu | D:72 x 33,4 mm |
| Pervane Montaj Delikleri | D:12 M3x4, 18 M3x4. 22 M3x4 |
| Mil Çapı | İÇ: 6 mm |
| Rulman | 696ZZ*2 |
| Kablo Uzunluğu | 60 mm 16# Awg(Siyah) silikon |
| Rotor Dengesi | ≤5 mg |
| Motor Dengesi | ≤10 mg |
| Motor Montaj Delikleri | D:25 M3x4, D:32 M4x4 |
| Yıkıcı test | 500V |
ANTIMATTER M6C12 EEE Fırçasız DC Motor, çok rotorlu motorlarda üstün kaliteyi temsil eder. 21-24 inç pervanelerle optimum performans için tasarlanan bu motor serisi (M6C06, M6C08, M6C10, M6C12 dahil) kapsamlı araştırma ve testlerle geliştirilmiştir.
2,5-4 kg'lık yükleri taşıyacak şekilde tasarlanan M6C12 EEE, 6S-12S voltaj aralıklarını destekler ve bu da onu zorlu drone uygulamaları için ideal kılar. MAD Components tarafından Polonya'da üretilen bu motor, olağanüstü verimlilik ve güvenilirlik sunar.