| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | M6C12 EEE 150KV 170KV 280KV 400KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τροχαίο | MAD M6C12 ΗΗΕ V3.0 |
| Μέγεθος κινητήρα | D:72 x 33,4 mm |
| Τρύπες τοποθέτησης προπέλας | D12 M3x4, 18 M3x4. 22 M3x4 |
| Διάμετρος άξονα | IN: 6 mm |
| Κουρέματα | 696ZZ*2 |
| Διάστημα καλωδίου | 60 mm 16# Awg ((Μαύρο) σιλικόνη |
| Ισορροπία του περιστροφίου | ≤ 5 mg |
| Κινητική ισορροπία | ≤ 10 mg |
| Τρύπες τοποθέτησης κινητήρα | D:25 M3x4, D:32 M4x4 |
| Διαταρακτική δοκιμή | 500 V |
Η σειρά αυτή κινητήρων (συμπεριλαμβανομένων των κινητήρων M6C06, M6C08,M6C10, M6C12) αναπτύχθηκε μέσω εκτεταμένης έρευνας και δοκιμών.
Σχεδιασμένο για να μεταφέρει ωφέλιμα φορτία 2,5-4kg, το M6C12 EEE υποστηρίζει εύρους τάσης 6S-12S, καθιστώντας το ιδανικό για απαιτητικές εφαρμογές drones.Αυτός ο κινητήρας προσφέρει εξαιρετική απόδοση και αξιοπιστία..