| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M6C06 EEE 140KV 220KV 320KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor modeli | M6CO6 EEE V2.0 |
| Stator | Korozyona karşı |
| Motor boyutu | D:72 x27,4 mm |
| Merdiven montaj delikleri | D:12 M3x4,D:18 M3x4.D:22 M3x4 |
| Yükleme | EZ0 696ZZ*2 |
| Kablo Uzunluğu | 60 mm 16# Silikon |
| Rotor dengesi | ≤ 5 mg |
| Motor dengesi | ≤ 10 mg |
| Çarpıcı test | 500 V |
M6C06 EEE Antimater Brushless DC Motor, 1,5-2,5 kg yararlı yük kapasitesi ile yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanmıştır ve 6S, 8S ve 12S voltajlarını destekler.Bu ENTHUSIASTS EXTREME EDITION modeli, performansı tehlikeye atmadan ağırlığı azaltıyor..
A1: Evet, logoyu ürüne yazabiliriz.
A2: Örnekler 7 gün içinde hazırdır (OEM / ODM için 10-20 gün). Örnek ücreti ve nakliye ücretleri.
A3: Düzenli siparişler 15 gün içinde, OEM/ODM 25-45 gün içinde gönderilir.
A4: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için MOQ yoktur (1 adet kabul edilir).
A5: L/C.TT%100.
A6: Her zaman en ekonomik nakliye seçeneğini seçeriz. Müşteriler tercih ettikleri takdirde kendi nakliyeyi ayarlayabilirler.
A7: Değiştirme talepleri alındıktan sonra 7 gün içinde yapılmalıdır. Ürünler orijinal durumda olmalı ve müşteri geri gönderimi karşılamalıdır.