| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | M6C06 EEE 140KV 220KV 320KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | M6CO6 EEE V2.0 |
| Stator | Środki przeciwkorozyjne |
| Rozmiar silnika | D:72 x27,4 mm |
| Otwory do mocowania śmigłowca | D12 M3x4,D18 M3x4.D22 M3x4 |
| łożyska | EZ0 696ZZ*2 |
| Długość kabla | 60 mm 16# Awg ((Czarny) silikon |
| Równowaga wirnika | ≤ 5 mg |
| Równowaga motoryczna | ≤ 10 mg |
| Badanie zakłócające | 500 V |
Silnik prądu stałego bez szczotki M6C06 EEE jest przeznaczony do zastosowań o wysokiej wydajności o ładowności 1,5-2,5 kg i obsługuje napięcia 6S, 8S i 12S.Ten entuzjastyczny model EXTREME EDITION oferuje ekstremalną redukcję masy bez uszczerbku dla wydajności.
O: Tak, możemy wydrukować na produkcie Twoje logo.
Odpowiedź: Próbki gotowe w ciągu 7 dni (10-20 dni dla OEM/ODM).
Odpowiedź: Regularne zamówienia wysyłane są w ciągu 15 dni, OEM/ODM w ciągu 25-45 dni (zależnie od ilości).
A4: Nie ma MOQ dla hurtowej sprzedaży (1 sztukę akceptowana), w tym OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
A6: Zawsze wybieramy najbardziej ekonomiczną opcję wysyłki. Klienci mogą zorganizować własną wysyłkę, jeśli wolą.
A7: Wnioski o wymianę należy składać w terminie 7 dni od daty otrzymania.