| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | Z10TIR |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Imager-sensor | 1/3" CMOS |
| Lens | 10x optische zoom, f=4,7~47 mm |
| Totaal aantal pixels | 2,48 MP |
| Object volgen | √ |
| Werkspanning | 4S ~ 6S |
| Uitvoer | 1080p micro-HDMI/IP/SDI |
| Controlemethode | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Lokale opslag | SD-kaart tot 128G |
| NW | 700g |
| Dimensie | 131,4*132,4*138mm |
| Warmtebeeldcamera | 640*480, 25 mm-lens, 25 Hz, 17 μm |
De10x EO + IR Dual-Sensor Object Tracking Gimbal-camerais een geavanceerd beeldvormingssysteem dat is ontworpen voor uiterst nauwkeurige bewaking, tracking en inspectie. Dit camerasysteem combineert de mogelijkheden van elektro-optische (EO) en infrarood (IR) sensoren met geavanceerde objecttracking en biedt veelzijdige en betrouwbare prestaties in verschillende omgevingen.
A1: Ja. Wij kunnen uw logo op het product bedrukken.
A2: Onder normale omstandigheden zijn monsters binnen 7 dagen gereed, en 10-20 dagen voor OEM/ODM-bestellingen. Er worden monsterkosten en verzendkosten in rekening gebracht.
A3: Voor reguliere bestellingen kunnen we binnen 15 dagen verzenden, voor OEM/ODM kunnen we binnen 25-45 dagen verzenden (afhankelijk van de hoeveelheid).
A4: Er is geen MOQ voor groothandel (1 stuk geaccepteerd), inclusief OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
A6: We kiezen altijd voor de meest voordelige en veilige verzendoptie die beschikbaar is.
A7: Als u het ontvangen artikel wilt vervangen, moet u binnen 7 dagen na ontvangst contact met ons opnemen. Geretourneerde artikelen moeten in originele staat zijn.