| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | Z10TIR |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Görüntüleyici sensörü | 1/3" CMOS |
| Objektif | 10x optik yakınlaştırma, f=4,7~47 mm |
| Toplam piksel | 2,48 MP |
| Nesne Takibi | √ |
| Çalışma voltajı | 4S~6S |
| Çıkış | 1080p mikro HDMI / IP / SDI |
| Kontrol yöntemi | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Yerel depolama | 128G'ye kadar SD kart |
| Kuzeybatı | 700g |
| Boyut | 131,4*132,4*138 mm |
| Termal görüntüleme cihazı | 640*480, 25mm lens, 25Hz, 17μm |
10x EO + IR Çift Sensörlü Nesne Takip Gimbal Kamerayüksek hassasiyetli gözetim, takip ve inceleme için tasarlanmış gelişmiş bir görüntüleme sistemidir. Bu kamera sistemi, elektro-optik (EO) ve kızılötesi (IR) sensörlerin yeteneklerini gelişmiş nesne izlemeyle birleştirerek çeşitli ortamlarda çok yönlü ve güvenilir performans sunar.
A1: Evet. Logonuzu ürüne yazdırabiliriz.
A2: Normal şartlar altında numuneler 7 gün içinde ve OEM/ODM siparişleri için 10-20 gün içinde hazır olacaktır. Numune ücreti ve kargo ücreti tahsil edilecektir.
A3: Düzenli siparişler için 15 gün içinde gönderebiliriz, OEM/ODM için 25-45 gün içinde gönderebiliriz (miktarına bağlı olarak).
A4: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için minimum sipariş miktarı yoktur (1 adet kabul edilir).
A5: L/C.TT100%.
A6: Her zaman mevcut en ekonomik ve güvenli nakliye seçeneğini seçiyoruz.
A7: Alınan öğeyi değiştirmek isterseniz, aldıktan sonra 7 gün içinde bizimle iletişime geçmelisiniz. İade edilen ürünler orijinal hallerinde olmalıdır.