| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | DIT30B |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Spanning | DC12~26,2V |
| Stroomverbruik | Dynamisch10W |
| Rolhoekbereik | ﹣45°~ ﹢45° |
| Bereik van de spoedhoek | -30°~+120° |
| Actiebereik gierhoek | -280°~+280° |
| Ondersteuningsmodus | 1080P 30 fps |
| Meetbereik | 5m~1800m |
| Oplossing | 640×512 pixels |
| Minimale trackingdoelgrootte | 16×16 pixels |
| Gewicht | 950±20g |
De DIT30B is een professionele drie-assige cardanische ophanging met 210x gemengde optische zoom, 1080P-camera met vaste focus, 640×512 thermische beeldvorming met een brandpuntsafstand van 19 mm en een laserafstandsmeter van 1800 meter. Het compacte ontwerp biedt hoge stabiliteit, integratie en een laag stroomverbruik.