| نام تجاری: | GS |
| شماره مدل: | DIT30B |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100 |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| ولتاژ | DC12 ∙ 26.2V |
| مصرف برق | داینامیک10W |
| محدوده زاویه رول | -45° √ +45° |
| محدوده زاویه ارتفاع | -30° +120° |
| محدوده عمل زاویه خم | -280° +280° |
| حالت پشتیبانی | 1080P 30fps |
| محدوده اندازه گیری | 5m 1800m |
| قطعنامه | 640×512 پیکسل |
| حداقل اندازه هدف ردیابی | 16×16 پیکسل |
| وزن | ۹۵۰±۲۰ گرم |
DIT30B یک گیمبال حرفه ای سه محوری است که شامل زوم نوری مخلوط 210x ، دوربین 1080P با تمرکز ثابت ، تصویربرداری حرارتی 640 × 512 با فاصله کانونی 19 میلی متر و 1800 متر لیزر است.طراحی جمع و جور آن ثبات بالایی را فراهم می کند، ادغام و مصرف انرژی کم.