| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | DIT30B |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Gerilim | DC12~26,2V |
| Güç Tüketimi | Dinamik10W |
| Yuvarlanma açısı aralığı | ﹣45°~ ﹢45° |
| Adım açısı aralığı | -30°~ +120° |
| Yaw açısı hareket aralığı | -280°~ +280° |
| Destek modu | 1080P 30fps |
| Ölçüm aralığı | 5m~1800m |
| Çözünürlük | 640×512 piksel |
| Minimum izleme hedefi boyutu | 16×16 piksel |
| Ağırlık | 950±20g |
DIT30B, 210x karışık optik zoom, sabit odaklı 1080P kamera, 19 mm odak uzaklığına sahip 640×512 termal görüntüleme ve 1800 m lazer mesafe bulucuyu birleştiren profesyonel bir üç eksenli gimbaldir. Kompakt tasarımı yüksek stabilite, entegrasyon ve düşük güç tüketimi sunar.