| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | DIT30B |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τετάρτη | DC12 ̇ 26,2V |
| Κατανάλωση ενέργειας | Δυναμικό10W |
| Πεδίο γωνίας κύλισης | -45° ∆ +45° |
| Πεδίο γωνίας κλίσης | -30° ∙ +120° |
| Πεδίο δράσης γωνίας κλίσης | -280° ∆ +280° |
| Τρόπος υποστήριξης | 1080p 30fps |
| Πεδίο μέτρησης | 5m1800m |
| Απόφαση | 640×512 pixel |
| Ελάχιστο μέγεθος στόχου παρακολούθησης | 16×16 pixel |
| Βάρος | 950±20g |
Το DIT30B είναι ένα επαγγελματικό τρισάξονα τσιμουλ που ενσωματώνει 210x μικτό οπτικό ζουμ, κάμερα σταθερής εστίασης 1080P, θερμική απεικόνιση 640 × 512 με εστιακό μήκος 19 mm και 1800m laser range finder.Το συμπαγές σχεδιασμό του προσφέρει υψηλή σταθερότητα, ολοκλήρωση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.