| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | DIT30D |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Spanning | DC12 ∼ 26,2 V |
| Energieverbruik | Dynamische 10W |
| Rolhoekbereik | -45° ≈ +45° |
| Pitchhoekbereik | -30° ≈ +120° |
| Beweging van de bewegingshoek | -280° ≈ +280° |
| Ondersteuningsstand | 1080p 30fps |
| Meetbereik | 20m ¥ 3000m |
| Resolutie | 640*512 pixels |
| Minimale traceringsdoelgrootte | 16 x 16 pixels |
| Gewicht | 1120±20 g |
De DIT30D is een professionele drie-assige gimbal met een 210x gemengde optische zoom, een 1080P camera met vaste focus, 640*512 thermische beeldvorming met een brandpuntsafstand van 19 mm en een 3000m laser range finder.Het compacte ontwerp biedt hoge stabiliteit, integratie en laag stroomverbruik.