| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | DIT30D |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Woltaż | DC12 ~ 26,2 V |
| Zużycie energii | Dynamiczny 10W |
| Zakres kąta obrotu | ﹣45°~ ﹢45° |
| Zakres kąta pochylenia | -30° ~ +120° |
| Zakres działania kąta odchylenia | -280° ~ +280° |
| Tryb wsparcia | 1080P 30 kl./s |
| Zakres pomiarowy | 20 m ~ 3000 m |
| Rezolucja | 640*512 pikseli |
| Minimalny rozmiar celu śledzenia | 16*16 pikseli |
| Waga | 1120±20g |
DIT30D to profesjonalny trójosiowy gimbal wyposażony w mieszany zoom optyczny 210x, kamerę 1080P o stałej ogniskowej, obraz termowizyjny 640*512 z ogniskową 19 mm i dalmierz laserowy o zasięgu 3000 m. Jego kompaktowa konstrukcja zapewnia wysoką stabilność, integrację i niskie zużycie energii.