| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | DIT30D |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Voltaj | DC12V26.2V |
| Güç tüketimi | Dinamik10W |
| Yuvarlanma açısı aralığı | -45° ≈ +45° |
| Pitch açısı aralığı | -30° ≈ +120° |
| Yüklenme açısı etki aralığı | -280° ≈ +280° |
| Destek modu | 1080p 30 fps |
| Ölçme aralığı | 20m3000m |
| Karar | 640*512 piksel |
| İzleme hedefinin minimum boyutu | 16*16 piksel |
| Ağırlık | 1120±20g |
DIT30D, 210x karışık optik zoom, sabit odaklı 1080P kamerası, 19 mm odak uzunluğu ile 640 * 512 termal görüntüleme ve 3000m lazer menzil bulma cihazını entegre eden profesyonel üç eksenli bir gimbal.Kompakt tasarımı yüksek istikrar sağlar, entegrasyon ve düşük güç tüketimi.