| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | KHDA609L12 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Spanning | Gelijkstroom 12V-26,2V |
| Voeding | Dynamisch 6W |
| Rolhoek | -45° ~ +45° |
| Hoogtehoek | -45°~+100° |
| Gierhoek | -150° ~ +150° |
| Gewicht | 240±10g |
| Oplossing | 640x512 |
| Pix-afstand | 12μm |
| Bereik detecteren | 5-1200m |
De KHDA609L12 is een geïntegreerd systeem met vier sensoren dat het volgende combineert:
A1: Ja. Wij kunnen uw logo op het product bedrukken.
A2: Onder normale omstandigheden zijn monsters binnen 7 dagen gereed, en 10-20 dagen voor OEM/ODM-bestellingen. Er worden monsterkosten en verzendkosten in rekening gebracht.
A3: Voor reguliere bestellingen kunnen we binnen 15 dagen verzenden, voor OEM/ODM kunnen we binnen 25-45 dagen verzenden (afhankelijk van de hoeveelheid).
A4: Er is geen MOQ voor groothandel (1 stuk geaccepteerd), inclusief OEM/ODM.
A5: LC of 100% TT geaccepteerd.
A6: We kiezen altijd voor de meest economische en veilige verzendmethode die beschikbaar is.
A7: Retourzendingen moeten binnen 7 dagen na ontvangst worden gestart, met artikelen in originele staat.