| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | KHDA609L12 |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Woltaż | DC 12 V-26,2 V |
| Zasilanie | Dynamiczny 6W |
| Kąt obrotu | -45° ~ +45° |
| Kąt nachylenia | -45° ~ +100° |
| Kąt odchylenia | -150° ~ +150° |
| Waga | 240±10g |
| Rezolucja | 640x512 |
| Odstępy w pikselach | 12μm |
| Wykryj zasięg | 5-1200m |
KHDA609L12 to zintegrowany system z czterema czujnikami, łączący w sobie:
A1: Tak. Możemy wydrukować Twoje logo na produkcie.
A2: W normalnych okolicznościach próbki będą gotowe w ciągu 7 dni i 10-20 dni w przypadku zamówień OEM/ODM. Zostanie naliczona opłata za próbkę i wysyłkę.
A3: W przypadku regularnych zamówień możemy wysłać w ciągu 15 dni, w przypadku OEM/ODM możemy wysłać w ciągu 25-45 dni (w zależności od ilości).
A4: Nie ma MOQ w przypadku sprzedaży hurtowej (akceptowana jest 1 sztuka), w tym OEM/ODM.
A5: Akceptowane LC lub 100% TT.
Odpowiedź 6: Zawsze wybieramy najbardziej ekonomiczną i bezpieczną metodę wysyłki.
Odpowiedź7: Zwroty muszą zostać rozpoczęte w ciągu 7 dni od otrzymania, a produkty muszą być w oryginalnym stanie.