| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | KHDA609L12 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Gerilim | DC 12V-26.2V |
| Güç Kaynağı | Dinamik 6W |
| Yuvarlanma Açısı | -45° ~ +45° |
| Adım Açısı | -45°~ +100° |
| Yaw Açısı | -150° ~ +150° |
| Ağırlık | 240±10 gr |
| Çözünürlük | 640x512 |
| Pix Aralığı | 12μm |
| Aralığı tespit et | 5-1200 m |
KHDA609L12, aşağıdakileri birleştiren dört sensörlü entegre bir sistemdir:
A1: Evet. Logonuzu ürüne yazdırabiliriz.
A2: Normal şartlar altında numuneler 7 gün içinde ve OEM/ODM siparişleri için 10-20 gün içinde hazır olacaktır. Numune ücreti ve kargo ücreti tahsil edilecektir.
A3: Düzenli siparişler için 15 gün içinde gönderebiliriz, OEM/ODM için 25-45 gün içinde gönderebiliriz (miktarına bağlı olarak).
A4: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için minimum sipariş miktarı yoktur (1 adet kabul edilir).
A5: LC veya %100 TT kabul edilir.
A6: Her zaman mevcut en ekonomik ve güvenli nakliye yöntemini seçiyoruz.
A7: İadeler, orijinal durumdaki ürünlerle birlikte, teslim alındıktan sonraki 7 gün içinde başlatılmalıdır.