| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | AF-G7-100M |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 500 × 300 × 350 mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Gewicht | 28 ± 0,5 kg |
| Kracht | 7 kW Max |
| Invoer | 220VAC |
| Output | 750VDC (standaard fabrieksuitgangsspanning) |
| Lijnlengte | 100m 10A |
Ideaal voor industriële toepassingen met middelgrote drones (5-10 kg) in verlichtings- en noodrelais-scenario's. Aanbevolen netto-lastconfiguraties: