| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | AF-G7-100M |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Boyut | 500 × 300 × 350 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Ağırlık | 28±0,5 kg |
| Güç | Maksimum 7kW |
| Giriş | 220VAC |
| Çıkış | 750VDC (varsayılan fabrika çıkış voltajı) |
| Hat uzunluğu | 100m 10A |
Aydınlatma ve acil durum rölesi senaryolarında orta boy drone'ların (5-10kg) kullanıldığı endüstriyel uygulamalar için idealdir. Önerilen net yük yapılandırmaları: