| نام تجاری: | GS |
| شماره مدل: | AF-G7-100M |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100 |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| اندازه | ۵۰۰ × ۳۰۰ × ۳۵۰ میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| وزن | 28±0.5kg |
| قدرت | حداکثر 7kW |
| ورودی | 220VAC |
| تولید | 750VDC (ولتاژ خروجی پیش فرض کارخانه) |
| طول خط | 100 متر 10A |
ایده آل برای کاربردهای صنعتی با هواپیماهای بدون سرنشین متوسط (5-10 کیلوگرم) در سناریوهای روشنایی و رله اضطراری. پیکربندی های حمل خالص توصیه شده: