| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | AF-400S48-3.5K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 188 mm*136 mm*56 mm |
| Gewicht | 900 ± 10 g |
| Kracht | 3200W, tijdelijke 5000W |
| Invoer | 360-410Vdc |
| Output | 44-52.2Vdc/75A |
DeAan boord stroomvoorziening voor dronesis een krachtimodule met een hoge prestatie, ontworpen om naadloos te integreren metG4- en G7-verbindingssystemenDeze compacte en efficiënte stroomvoorziening zorgt voor een betrouwbare energielevering aan uw drone, waardoor verlengde vliegtijden en verbeterde operationele mogelijkheden mogelijk zijn.