| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | AF-400S48-3.5K |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Boyut | 188mm*136mm*56mm |
| Ağırlık | 900±10g |
| Güç | 3200W, geçici 5000W |
| Giriş | 360-410Vdc |
| Çıkış | 44-52,2Vdc/75A |
Drone'lar için Yerleşik Güç Kaynağıile sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı bir güç modülüdür.G4 ve G7 bağlama sistemleri. Bu kompakt ve verimli güç kaynağı, drone'nuza güvenilir enerji iletimi sağlayarak daha uzun uçuş süreleri ve gelişmiş operasyonel yetenekler sağlar.