| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | AF-400S48-3.5K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 188mm*136mm*56mm |
| Βάρος | 900±10g |
| Δύναμη | 3200W, προσωρινά 5000W |
| Εισαγωγή | 360-410Vdc |
| Αποδόσεις | 44-52.2Vdc/75A |
ΗΕνσωματωμένη παροχή ενέργειας για dronesείναι μια υψηλής απόδοσης μονάδα ισχύος σχεδιασμένη για να ενσωματώνεται απρόσκοπτα μεΣυστήματα αγκυροβολίας G4 και G7Αυτή η συμπαγή και αποδοτική παροχή ενέργειας εξασφαλίζει αξιόπιστη παροχή ενέργειας στο drone σας, επιτρέποντας παρατεταμένους χρόνους πτήσης και βελτιωμένες επιχειρησιακές δυνατότητες.