| نام تجاری: | GS |
| شماره مدل: | AF-400S48-3.5K |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100 |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| اندازه | 188mm*136mm*56mm |
| وزن | ۹۰۰±۱۰ گرم |
| قدرت | 3200W، 5000W گذرا |
| ورودی | 360-410Vdc |
| تولید | 44-52.2Vdc/75A |
درمنبع برق در هواپیماهای بدون سرنشینیک ماژول قدرت با کارایی بالا است که برای ادغام یکپارچه باسیستم های لنگرگیری G4 و G7این منبع برق فشرده و کارآمد، انتقال انرژی قابل اعتماد به هواپیماهای بدون سرنشین شما را تضمین می کند، که باعث افزایش زمان پرواز و افزایش قابلیت های عملیاتی می شود.