| Merknaam: | GS |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Product | Holybro H-RTK Mozaïek-H |
| GPS | L1, L2 |
| Galileo | E1, E5b |
| GLONASS | L1, L2 |
| Beidou | B1, B2, B3 |
| QZSS | L1C/A, L1C/B, L2 |
| SBAS | Egnos, WAAS, GAGAN, MSAS, SDCM (L1) |
| Baudrate (instelbaar) | 230400 5 Hz standaard |
| Werkspanning | 4,75V~5,25V |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ tot 85℃ |
| Gewicht | 54,5 g (zonder antennes) |
De Holybro mozaïek-H is een geavanceerde RTK GPS-module met Septentrio's elite mozaïek-H GNSS-ontvanger met IST8310-magnetometer, dubbele krachtige antennes en een precisie-aluminium CNC-behuizing. Het is ontworpen voor professionele toepassingen en biedt moeiteloze configuratie, spectrumanalyse, datalogging en nabewerkingsmogelijkheden.
Met dubbele antenne-ingang biedt de mozaïek-H kompasloze YAW-informatie (GPS Heading/Moving Baseline Yaw), waardoor magnetische interferentie van voertuigmotoren, elektrische systemen en omgevingsbronnen wordt geëlimineerd. Dit zorgt voor nauwkeurige navigatie in uitdagende omstandigheden.