| Marka Adı: | GS |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün | Holybro H-RTK Mozaik-H |
| GPS | L1, L2 |
| Galileo | E1, E5b |
| GLONASS | L1, L2 |
| Beidou | B1, B2, B3 |
| QZSS | L1C/A, L1C/B, L2 |
| SBAS | Egnos, WAAS, GAGAN, MSAS, SDCM (L1) |
| Baud oranı (Ayarlanabilir) | 230400 5Hz varsayılan |
| Çalışma voltajı | 4.75V~5.25V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Ağırlık | 54.5g (antene olmadan) |
Holybro mozaik-H, Septentrio'nun seçkin mozaik-H GNSS alıcısı ile IST8310 manyetometre, çift yüksek performanslı antenler,ve hassas alüminyum CNC kabıProfesyonel uygulamalar için tasarlanmıştır, kolay yapılandırma, spektrum analizi, veri kayıt ve işleme sonrası yetenekler sunar.
Mozaik-H, çift anteneli girişle pusulasız YAW (GPS Yönlendirme/Hareketli Temel Çizgi Yaw) bilgileri sağlar ve araç motorlarından, elektrik sistemlerinden,ve çevresel kaynaklarBu zorlu koşullarda hassas navigasyonu sağlar.