| Επωνυμία: | GS |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Προϊόν | Χολίμπρο H-RTK Μοζαϊκό-H |
| GPS | Επενδύσεις |
| Γαλιλαίος | Ε1, Ε5β |
| ΓΚΛΟΝΑΣ | Επενδύσεις |
| Μπέιντου | Β1, Β2, Β3 |
| ΚΓΣΣ | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να περιλαμβάνονται στο παρόν παράρτημα. |
| ΣΧΑ | Εναλλακτικές δραστηριότητες |
| Ποσοστό Baud (προσαρμόσιμο) | 230400 5Hz προεπιλεγμένο |
| Δραστηριακή τάση | 40,75V έως 5,25V |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Βάρος | 54.5g (χωρίς κεραίες) |
Το Holybro mosaic-H είναι μια προηγμένη RTK GPS μονάδα που διαθέτει τον ελίτ αποδέκτη GNSS mosaic-H του Septentrio με μαγνητομέτρο IST8310, διπλές κεραίες υψηλών επιδόσεων,και περίβλημα CNC από αλουμίνιο ακριβείαςΣχεδιασμένο για επαγγελματικές εφαρμογές, προσφέρει απλή ρύθμιση, ανάλυση φάσματος, καταγραφή δεδομένων και δυνατότητες μεταεπεξεργασίας.
Με είσοδο διπλής κεραίας, το mosaic-H παρέχει πληροφορίες YAW χωρίς πυξίδα (GPS Heading/Moving Baseline Yaw), εξαλείφοντας τις μαγνητικές παρεμβολές από τους κινητήρες των οχημάτων, τα ηλεκτρικά συστήματα,και περιβαλλοντικές πηγέςΑυτό εξασφαλίζει ακριβή πλοήγηση σε δύσκολες συνθήκες.