| Nazwa marki: | GS |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Produkt | Holybro H-RTK Mosaic-H |
| GPS | L1, L2 |
| Galileusz | E1, E5b |
| GLONASS | L1, L2 |
| Beidou | B1, B2, B3 |
| QZSS | L1C/A, L1C/B, L2 |
| SBAS | Egnos, WAAS, GAGAN, MSAS, SDCM (L1) |
| Poziom Baud (regulowany) | 230400 5Hz domyślnie |
| Napięcie robocze | 40,75 V do 5,25 V |
| Temperatura pracy | -40°C do 85°C |
| Waga | 54.5g (bez anten) |
Holybro mosaic-H to najnowocześniejszy moduł RTK GPS wyposażony w elitarny odbiornik GNSS Mosaic-H firmy Septentrio z magnetometrem IST8310, podwójnymi antenami o wysokiej wydajności,i precyzyjne obudowy CNC z aluminiumZaprojektowany do zastosowań profesjonalnych, oferuje bezproblemową konfigurację, analizę widma, rejestrację danych i możliwości przetwarzania.
Dzięki podwójnemu wejściu anteny, mozaik-H dostarcza bezkompasowe informacje YAW (GPS Heading/Moving Baseline Yaw), eliminując zakłócenia magnetyczne z silników pojazdów, systemów elektrycznych,i źródeł środowiskowychZapewnia to precyzyjną nawigację w trudnych warunkach.