| Merknaam: | GS |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Wielbasis | 500 mm |
| Patroon motorsteun | 16x16mm |
| Framelichaam | 144x144mm, 2mm dik |
| Hoogte van het landingsgestel | 215 mm |
| Ruimte tussen boven- en onderplaten | 28 mm |
| Gewicht | 610g |
| Vluchttijd | ~18 minuten zweven zonder extra lading. Getest met 5000 mAh batterij. |
| Laadvermogen | 1500 g (zonder batterij, 70% gaspedaal) |
| Batterijaanbeveling | 4S 3000-5000mAh 20C+ met XT60 Lipo-batterij (niet inbegrepen) |
De X500 V2 ARF (Almost Ready-to-Fly) Kit is een betaalbare, lichtgewicht en robuuste professionele drone-kit van koolstofvezel die eenvoudig te monteren is (minder dan 15 minuten). Hij wordt geleverd met de X500 V2-framekit en vooraf geïnstalleerde motoren, ESC's, stroomverdeelborden en propellers. Het is perfect compatibel met verschillende vluchtcontrollers zoals de Holybro Pixhawk-serie, Durandal, Pix32 V5, enz.