| Nazwa marki: | GS |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rozstaw osi | 500mm |
| Wzór mocowania silnika | 16x16mm |
| Korpus ramy | 144x144mm, grubość 2mm |
| Wysokość podwozia | 215mm |
| Przestrzeń pomiędzy płytą górną i dolną | 28mm |
| Waga | 610g |
| Czas lotu | Około 18 minut zawisu bez dodatkowego ładunku. Testowano z baterią 5000 mAh. |
| Ładunek | 1500 g (bez akumulatora, przepustnica 70%) |
| Zalecenia dotyczące baterii | 4S 3000-5000mAh 20C+ z baterią Lipo XT60 (brak w zestawie) |
Zestaw X500 V2 ARF (prawie gotowy do lotu) to niedrogi, lekki i solidny zestaw do profesjonalnego drona z włókna węglowego, który jest łatwy w montażu (mniej niż 15 minut). Jest dostarczany z zestawem ramy X500 V2 oraz wstępnie zainstalowanymi silnikami, sterownikami ESC, tablicami rozdzielczymi mocy i śmigłami. Jest doskonale kompatybilny z różnymi kontrolerami lotu, takimi jak seria Holybro Pixhawk, Durandal, Pix32 V5 itp.