| Marka Adı: | GS |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Tekerlek mesafesi | 500 mm |
| Motor montajı modeli | 16x16mm |
| Çerçeve gövdesi | 144x144mm, 2mm kalınlığında. |
| İniş takımının yüksekliği | 215mm |
| Üst ve alt plakalar arasındaki boşluk | 28 mm |
| Ağırlık | 610 g |
| Uçuş süresi | Ek yük olmadan 18 dakika uçuyor. 5000mAh pil ile test edildi. |
| Faydalı yük | 1500g (batarya olmadan, %70 gaz) |
| Pil Tavsiye | 4S 3000-5000mAh 20C+ XT60 Lipo Bataryası ile (İş içinde değil) |
X500 V2 ARF (Neredeyse Uçmaya Hazır) Kiti, kolay monte edilebilen (15 dakikadan az) uygun fiyatlı, hafif ve sağlam bir karbon lif profesyonel drone kitidir.X500 V2 Çerçeve Kiti ve motorları ile birlikte geliyor.Holybro Pixhawk serisi, Durandal, Pix32 V5 vb. gibi çeşitli uçuş denetleyicileri ile mükemmel uyumludur.