| Επωνυμία: | GS |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Μεταξόνιο | 500 χλστ |
| Μοτίβο στήριξης κινητήρα | 16x16mm |
| Σώμα πλαισίου | 144x144mm, πάχος 2mm |
| Ύψος συστήματος προσγείωσης | 215 χλστ |
| Κενό μεταξύ των επάνω και κάτω πιάτων | 28 mm |
| Βάρος | 610 γρ |
| Χρόνος πτήσης | ~18 λεπτά αιωρούνται χωρίς επιπλέον ωφέλιμο φορτίο. Δοκιμασμένο με μπαταρία 5000mAh. |
| Φορτίο επί πληρωμή | 1500g (χωρίς μπαταρία, 70% γκάζι) |
| Σύσταση μπαταρίας | 4S 3000-5000mAh 20C+ με μπαταρία XT60 Lipo (Δεν Περιλαμβάνεται) |
Το κιτ X500 V2 ARF (Almost Ready-to-Fly) είναι ένα προσιτό, ελαφρύ και στιβαρό επαγγελματικό κιτ drone από ανθρακονήματα που συναρμολογείται εύκολα (λιγότερο από 15 λεπτά). Έρχεται με το κιτ πλαισίου X500 V2 και προεγκατεστημένα κινητήρες, ESC, πλακέτες διανομής ισχύος και έλικες. Είναι απόλυτα συμβατό με διάφορα χειριστήρια πτήσης όπως η σειρά Holybro Pixhawk, Durandal, Pix32 V5 κ.λπ.