| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | 8118 IPE 100KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | 8118 IPE V1.0 |
| Motorgrootte | D:88.6 x 41 mm |
| Holes voor het bevestigen van de schroef | tD:23 M4x4 |
| Schachtdiameter | IN: 15 mm |
| Lagers | 6802ZZ*2 |
| Aantal paalparen | 20 |
| Kabellengte | 150 mm 16# Awg ((Zwart) siliconen |
| Montageopeningen voor motoren | D:30 M3x4, D:32 M4x4, D:50 M3x4 |
| Disruptieve test | 500 V |
De 8118 IPE Brushless DC Motor 100KV was een populaire vermogensmotor in zijn lijn, die dezelfde efficiëntie biedt als het 8108-model met een verhoogd vermogen.deze motor is opgevolgd door de M9C12 100KV en 90KV modellen.