| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | 8118 IPE 100KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | 8118 IPE V1.0 |
| Rozmiar silnika | D:880,6 x 41 mm |
| Otwory do mocowania śmigłowca | tD:23 M4x4 |
| Średnica wału | IN: 15 mm |
| łożyska | 6802ZZ*2 |
| Liczba par słupów | 20 |
| Długość kabla | 150 mm 16# Awg ((Czarny) silikon |
| Otwory do mocowania silnika | D:30 M3x4, D:32 M4x4, D:50 M3x4 |
| Badanie zakłócające | 500 V |
8118 IPE Brushless DC Motor 100KV był popularnym silnikiem mocy w swojej linii, oferującym taką samą wydajność jak model 8108 z zwiększoną mocą wyjściową.ten silnik został zastąpiony przez modele M9C12 100KV i 90KV.