| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | 8118 IPE 100KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Motorlu Model | 8118 IPE V1.0 |
| Motor Boyutu | D:88,6x41 mm |
| Pervane Montaj Delikleri | tD:23 M4x4 |
| Mil Çapı | İÇ: 15 mm |
| Rulman | 6802ZZ*2 |
| Kutup çifti sayısı | 20 |
| Kablo Uzunluğu | 150 mm 16# Awg(Siyah) silikon |
| Motor Montaj Delikleri | D:30 M3x4, D:32 M4x4, D:50 M3x4 |
| Yıkıcı test | 500V |
8118 IPE Fırçasız DC Motor 100KV, kendi sınıfında popüler bir güç motoruydu ve artırılmış güç çıkışıyla 8108 modeliyle aynı verimliliği sunuyordu. Ağırlıklı olarak robot kol uygulamalarında kullanılan bu motorun yerini M9C12 100KV ve 90KV modelleri almıştır.