| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | M6C08 IPE 130KV 180KV 260KV 320KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | M6CO8 IPE V3.0 |
| Motorgrootte | D:72 x 31,4 mm |
| Montagegaten voor propeller | D:12 M3x4,D:18 M3x4.D:22 M3x4 |
| Asdiameter | IN: 6 mm |
| Handelswijze | EZ0 696ZZ*2 |
| Aantal poolparen | 14 |
| Kabellengte | 150 mm 16# Awg (zwart) siliconen |
| Rotorbalans | ≤5 mg |
| Motorische balans | ≤10 mg |
| Motormontagegaten | D:25M3x4 |
| Disruptieve proef | 500 V |
De M6C08 IPE borstelloze gelijkstroommotor is ontworpen voor hoogwaardige toepassingen met een laadvermogen van 1,5-3 kg en ondersteunt 6S-, 8S- en 12S-spanningen. Het innovatieve 24N28P-statorontwerp heeft strenge simulatietests voor magnetische fluxdichtheid doorstaan, waardoor een optimale energie-efficiëntie wordt gegarandeerd.