| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | M6C08 IPE 130KV 180KV 260KV 320KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | M6CO8 IPE V3.0 |
| Rozmiar silnika | D:72 x 31,4 mm |
| Otwory do mocowania śmigłowca | D12 M3x4,D18 M3x4.D22 M3x4 |
| Średnica wału | IN: 6 mm |
| łożyska | EZ0 696ZZ*2 |
| Liczba par słupów | 14 |
| Długość kabla | 150 mm 16# Awg ((Czarny) silikon |
| Równowaga wirnika | ≤ 5 mg |
| Równowaga motoryczna | ≤ 10 mg |
| Otwory do mocowania silnika | D:25 M3x4 |
| Badanie zakłócające | 500 V |
Silnik prądu stałego bez szczotek M6C08 IPE jest przeznaczony do zastosowań o wysokiej wydajności o pojemności ładunku 1,5-3 kg i obsługuje napięcia 6S, 8S i 12S.Jego innowacyjny projekt statora 24N28P przeszedł rygorystyczne testy symulacji gęstości strumienia magnetycznego, zapewniając optymalną efektywność energetyczną.