| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | M6C08 IPE 130KV 180KV 260KV 320KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | M6CO8 IPE V3.0 |
| Μέγεθος κινητήρα | Διαστάσεις: 72 x 31,4 χλστ |
| Τρύπες στερέωσης προπέλας | D:12 M3x4,D:18 M3x4.D:22 M3x4 |
| Διάμετρος άξονα | ΣΕ: 6 mm |
| Ρουλεμάν | EZ0 696ZZ*2 |
| Αριθμός ζευγών πόλων | 14 |
| Μήκος καλωδίου | 150 mm 16# Awg(Μαύρη)σιλικόνη |
| Ισορροπία ρότορα | ≤5 mg |
| Ισορροπία κινητήρα | ≤10 mg |
| Τρύπες στερέωσης κινητήρα | D:25 M3x4 |
| Ανατρεπτικό τεστ | 500 V |
Ο κινητήρας συνεχούς ρεύματος χωρίς ψήκτρες M6C08 IPE έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές υψηλής απόδοσης με χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου 1,5-3 kg και υποστηρίζει τάσεις 6S, 8S και 12S. Ο καινοτόμος σχεδιασμός του στάτορα 24N28P έχει περάσει από αυστηρές δοκιμές προσομοίωσης πυκνότητας μαγνητικής ροής, εξασφαλίζοντας βέλτιστη ενεργειακή απόδοση.